Аудиторські послуги, що вони вирішують?

Аудиторська перевірка (див. Детальніше) потрібна, перш за все, Інвестору і Акціонеру. Це як правило аудит фінансової звітності (див. Тут) чи фінансовий аудит, краще з великою суттєвістю (максимальною глибиною) перевірки.

Директору (не власнику) аудит потрібний, найчастіше, для уникнення підозр власника. Це як правило Операційний (з окремого питання див. Тут) аудит, але розширений. А в поєднанні з аналізом господарської діяльності, – здатний забезпечити прорив в рентабельності фірми.

Аудит, який пропонує компанія «МВ ГРУПП», відрізняється сукупністю досвіду роботи (бухгалтерський досвід з 1984 року, і аудиторський досвід з 1998 року) і кваліфікацією міжнародного класу, підтвердженої багаторічним наданням цих послуг нерезидентам України.

Аудит передує процедурі Дью ділідженс (від англійського Due Diligence, що в перекладі означає забезпечення належної сумлінності). Обидві послуги існують, перш за все, для утримання і залучення інвесторів. А після такої, фактично експертизи, і до IPO підприємству недалеко. Оскільки основною формою фінансування у успішних компаній є залучений капітал, остільки природним є Ініціативний аудит як засіб доказу інвесторам надійності їх вкладень, і саме в цьому випадку потрібні аудитори які фінансовий аудит поєднують з досвідченими юристами .

Діяльність аудиторських фірм в Україні регулюється спеціальним законом “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”.

Бухгалтерські послуги для точного розуміння свого стану

У стандартний пакет бухгалтерських послуг, що надаються нами, входить:

 • компіляція фінансової звітності
 • повноцінне ведення бух. обліку на постійній основі (аутсорсинг бухгалтерського обліку);
 • реєстрація податкових накладних в ЄРПН;
 • підготовка та подання звітів до фіскальних органів для юридичних осіб та ФОП на будь-якій системі оподаткування та специфіки діяльності;
 • одноразова подача звітів, в тому числі “нульових”;
 • облік заробітної плати;
 • формування і проведення платежів у платіжних системах Банк-клієнт, Інтернет Банкінг;
 • часткова перевірка наявності та правильності оформлення документів і бухгалтерських записів за попередні періоди;
 • постановка документообігу, сортування і систематизація;
 • створення облікової політики підприємства;
 • відновлення бухобліку;
 • постановка і організація бухобліку з нуля;
 • автоматизація бухгалтерського обліку 1С 8;
 • Крім того, ми проводимо бухгалтерське обслуговування на англійській мові у т.ч. для нерезидентів України за МСФЗ / IFRS і українським законодавством.

Компанія “МВ ГРУПП” пропонує висококваліфіковані послуги сертифікованих бухгалтерів, співпрацюючи з замовниками у зручний для них час за прийнятними цінами, в офф-лайн або он-лайн режимі.

Наша фірма, надаючи бухгалтерські послуги, гарантує збереження комерційної таємниці і конфіденційності службової інформації клієнта.

Більш детально ознайомитись з послугами бухгалтерського обліку і цінами на них Ви можете тут.

Ми пропонуємо послуги юридичним (дивись тут) і фізичним особи (дивись тут).

Також ми забезпечуємо юридичне обслуговування юридичних осіб та вирішення окремих питань щодо спірних взаємовідносин з контрагентами, податковими та іншими фіскальними органами. Докладніше про комплексне економіко-юридичне обслуговування описано далі (див. Тут).

За разовими послугами частіше звертаються замовники, яким потрібна:

 • юридична консультація безпосередньо перед цією подією і під час прийняття рішення;
 • підтримка або захист в суді коли сама подія вже відбулася.
  Ми з успіхом вирішуємо такі проблеми.

Унікальність наших пропозицій полягає в поєднанні юридичного професіоналізму та аудиторського досвіду з 1982 року. Про це інформація представлена ​​в розділі історична довідка.

Комплексні послуги – не економія, а зростання бізнесу

Комплексні послуги, що надаються нашою фірмою, це поєднання:

 • аудиторських послуг і юридичного аудиту;
 • юридичного супроводу та бухгалтерського аутсорсингу;
 • аналізу фінансово-господарської діяльності та юридичного аналізу кадрової структури клієнта;
 • і безумовно Дью Ділідженс.

Але крім перерахованих ми надаємо послугу фінансового аутсорсингу.

Ця послуга поєднує в собі бухгалтерський облік, – як кровоносну систему бізнесу; юридичне забезпечення, – як лоцію в мінливих правилах бізнесу і законодавства; аудит, – як контроль якості двох попередніх зусиль; і аналіз господарської діяльності як планування беззбитковості і руху підприємства.

Головна мета і критерій ефективного управління фінансами фірми – досягти найвищих кінцевих результатів із наявними і залученими ресурсами.

Популярна сьогодні, у вищого менеджменту і особливо у власників фірм, наша послуга з управління ліквідністю підприємства.

Передати право розпорядження коштами підприємства при тимчасовому фізичній відсутності керівництва можна тільки фірмі з бездоганною багаторічною репутацією.

Управління фінансовими активами підприємства наша компанія пропонує на території України і незалежно від місця знаходження замовника.