Про нас


ТОВ Консалтингова компанія “МВ ГРУПП”, керуючим партнером якої є Василевський Михайло Харитонович, створена в 2009 році і знаходиться в місті Києві.

Свідоцтво Аудиторської палати України № 4277 від 23.04.2009 про включення компанії до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів України: ОКПО 36376656.

Рішення Аудиторської палати України про включення в реєстру аудиторських Фірм які відповідають критеріям для проведення обов’язкового аудиту № 302/4 від 30.10.2014 р

До складу компанії входить: Аудиторська фірма “МВ ГРУПП” і Юридичний департамент. Детальніше Ви можете ознайомитися на сторінці “Історична довідка”

Про те, що ми надаємо послуги не просто англійською мовою, а однаковою бізнес-мовою з іноземними компаніями ви можете пересвідчитись з географії та галузевої спеціалізації наших клієнтів.

Свої послуги компанія надає як на території України, так і на території інших держав, в тому числі і беручи участь в переговорах. Основні напрямки діяльності це: аудиторські послуги: від консультацій з питань бухгалтерського обліку до Дью Ділідженс, а також юридичні послуги-від консультацій до надання захисту  інтересів клієнта в суді.