Бухгалтерські послуги


Аудиторська фірма “МВ ГРУПП” пропонує висококваліфіковані бухгалтерські послуги, співпрацюючи з замовниками у зручний для них час за прийнятними цінами.

У стандартний пакет бухгалтерських послуг, що надаються нами, входить:

 • повноцінне ведення бух. обліку на постійній основі (аутсорсинг бухгалтерського обліку);
 • реєстрація податкових накладних в ЄРПН;
 • підготовка та подання звітів до фіскальних органів для юридичних осіб та ФОП на будь-якій системі оподаткування та специфіки діяльності;
 • одноразова подача звітів, в тому числі “нульових”;
 • облік заробітної плати;
 • формування і проведення платежів у платіжних системах Банк-клієнт, Інтернет Банкінг.
 • часткова перевірка наявності та правильності оформлення документів і бухгалтерських записів за попередні періоди;
 • постановка документообігу, сортування і систематизація
 • Створення облікової політики підприємства;
 • відновлення бухобліку;
 • постановка і організація бух. обліку з нуля.
 • автоматизація бухгалтерського обліку 1-С 8

Крім того, ми проводимо бухгалтерське обслуговування на англійській мові в т.ч. для нерезидентів України за МСФЗ / IFRS і українським законодавством.

Наша фірма, надаючи бухгалтерські послуги, гарантує збереження комерційної таємниці і конфіденційності службової інформації клієнта.

Які бухгалтерські послуги ми надаємо?
Наша компанія створить і забезпечить Вам ведення бухгалтерії, складе баланс та інші види звітності, надасть звітні документи у відповідні інстанції, проконсультує з питань митниці, юридичного супроводу компаній, реєстрації, реорганізації та ліквідації в різних видах діяльності, у тому числі таких як нерухомість, громадське харчування, торгівля, логістика, консалтинг, медицина, виробництво і т.д.

Бухгалтерський аутсорсинг
Бухгалтерський аутсорсинг затребуваний малим і середнім бізнесом, зникає проблема пошуку кваліфікованого співробітника і скорочує витрати на утримання штату бухгалтерів і набуваючи при цьому високу якість виконання роботи і відповідальність в особі сторонньої організації. Аутсорсинг від нашої компанії – це гарантія якості та конфіденційності, експертна оцінка досвідченими фахівцями, ведення бухгалтерії, підготовка і здача бухгалтерської / податкової звітності (в т.ч. нульового балансу), аудит, інші бухгалтерські послуги. Найбільш популярний бухгалтерський аутсорсинг онлайн, який наша фірма надає на умовах сприятливих для замовника.

Бухгалтерський супровід
Наша компанія готова надати бухгалтерське супроводження комплексного або вибіркового характеру для організацій, які потребують грамотному бухобліку. Ми здійснюємо підтримку бізнесу в галузі бухобліку, оцінимо первинні документи, відкоригуємо обслуговування рахунку в банку, виправимо звітні документи і т.д.

Бухгалтерське обслуговування
Панацея для підприємств малого бізнесу де виконання раз на квартал, або місяць. Оптимально для підприємств середнього бізнесу, де без аналітиків і юристів не виходить. Основні послуги: постановка і ведення бухобліку та особливо управлінського обліку, складання щоквартальної, річної звітності, річної звітності про цільове використання отриманих коштів, ведення податкового обліку та складання податкової звітності та ін..Найбільш популярне бухгалтерське обслуговування онлайн, яке наша фірма надає на умовах сприятливих для замовника.

Ми розробляємо Методологію бухгалтерського обліку та Наказ про облікову поітику з наданням необхідних документів. Документи організації надаються такі:

 • план рахунків підприємства (робочий);
  довідник, що містить типові проводки організації;
  методичні рекомендації щодо ведення і відображення в бухгалтерському обліку всіх господарських операцій;
  положення про стан обліку та його майбутню політику;
  рекомендації щодо складання та заповнення форм звітів підприємства, організації.
 • За податковим обліком ми надаємо наступні послуги:

відновлення та ведення податкового обліку;
розробку і інсталяцію податковим плануванням;
присутність під час податкових перевірок.

Які б комплексні бухгалтерські послуги, будь-то повне бухгалтерське обслуговування, або бухгалтерський аутсорсинг, чи бухгалтерський супровід, ви не обрали в нашій компанії, в результаті Ви отримаєте високу якість, компетентний індивідуальний підхід, доступні ціни та розгорнуту консультацію з будь-якого питання бухгалтерського та податкового обліку.