Надійність бухгалтерії


Для будь-якого комерсанта та й фірми, достовірний облік основа всього бізнесу. Ні які заходи не допоможуть якщо внутрішня інформацію не достовірна. Бухгалтерський облік, якого б відтінку він не був, повинен бути надійним джерелом для прийняття рішення. Навіть випадкові помилки в інформації, про стан справ, часто призводять до хибних висновків та планів у т.ч. особистого характеру.

Тому бухгалтер повинен бути високо кваліфікованим, постійно своєчасно обізнаний про зміни, що відбулися законодавства і володіє виробничим досвідом дозволяє правильно оцінити виникаючі ризики або перспективи.

Якщо підприємству необхідно досягти прибутковості, а тим більш стабільно, то надійна бухгалтерія зобов’язана бути гарантована- апріорі.

Наша професійна діяльність застрахована. Процедури ведення бухгалтерського обліку регламентовані Внутрішніми стандартами фірми.

Наша фірма має і високу кваліфікацію і багаторічний досвід, ще й зобов’язана підтверджувати рівень кваліфікації щорічним тестуванням. Але при цьому, надійність наданого бухгалтерського обслуговування перевіряється замовником не під час перевірки фіскалами або в суді, а інформацією від інших замовників саме тому, що аутсорсинг і є той тендер на самі гарантовані показники якості послуг, що надаються.

Жоден наш клієнт з 1998 року, не отримав від фіскалів не прогнозованих санкцій, не скористався судовим захистом щодо наших дій і не отримав не очікуваних претензій від контрагентів.

Аудиторська фірма “МВ ГРУПП” пропонує висококваліфіковані бухгалтерські послуги, співпрацюючи з замовниками у зручний для них час. Ми можемо запропонувати широкий спектр послуг за прийнятними цінами.

В бухгалтерські послуги, що надаються нами, входить складання квартальної, річної звітності, розрахунок заробітної плати співробітників, оптимізація операцій з оподаткування, відновлення податкового, бухгалтерського обліку, його ведення і так далі.

Ми проводимо бухгалтерське обслуговування на англійській мові для нерезидентів України за МСФЗ / IFRS і українським законодавством.

Наша фірма, надаючи бухгалтерські послуги, гарантує збереження комерційної таємниці і конфіденційності службової інформації клієнта.

З огляду на сучасні вимоги чинного законодавства з питань ведення бізнесу, необхідність ведення бухгалтерського обліку явно необхідна. Професійно і грамотно складені документи є запорукою успішного бізнесу.

Наша фірма надає бухгалтерські послуги та разового, і комплексного характеру організаціям з будь-якою формою власності, а так само підприємцям – індивідуалістів.

Ми розробляємо і надаємо методологію бухгалтерського обліку з наданням необхідних документів. Документи організації надаються такі:

план рахунків підприємства (робочий);
довідник, що містить типові проводки організації;
методичні рекомендації щодо ведення і відображення в бухгалтерському обліку всіх господарських операцій;
положення про стан обліку та його майбутню політику;
рекомендації щодо складання та заповнення форм звітів підприємства, організації.

За податковим обліком ми надаємо наступні послуги:

відновлення та ведення податкового обліку;
розробку і інсталяцію податковим плануванням;
присутність під час податкових перевірок.

Наша компанія надає бухгалтерські послуги не перший рік, тому маємо напрацьований досвід в усіх напрямках бухгалтерського обліку: бухгалтерське обслуговування, бухгалтерський супровід, бухгалтерський аутсорсинг організацій.

Аутсорсинг, проведений співробітниками нашої фірми, це оцінка експертів, ведення облікової діяльності, підготовка та здача звітності щодо податкових статей, гарантія конфіденційності та багато інших бухгалтерські послуги.

Надаючи вибірково або комплексно, професійні послуги з ведення бухгалтерського обліку, співробітники нашої фірми виправлять звіти, зроблять корекцію обслуговування банківських рахунків, оцінять первинні документи.