Аудиторська фірма МВ ГРУПП -20 років впевненості


Аудиторська фірма МВ ГРУПП місто Київ зареєстрована у 1998 році та внесена в реєстр суб’єктів аудиторської діяльності за № 1939.

На цій сторінці ми надамо досить коротку інформацію про фірму. А для повноти враження та переліку наших можливостей, краще перейдіть на головну, або тематичну сторінку сайту. Зауважте,- послуги застраховані.

Запрошуємо до співпраці!

Так от… Фахівці Приватної аудиторської фірми «МВ ГРУПП», отримали у 1985 році ступень магістра бухгалтерського обліку (за аналогією до сучасної методи визначення кваліфікації)

Тим не менше вони самостійно, та й на виконання внутрішніх корпоративних стандартів постійно піклуються про підтримку на належному рівні своєї кваліфікації , що підтверджують аудиторські сертифікати, свідоцтва про постійне удосконалення професійних знань сертифікованих аудиторів, сертифікати аудиторів страхових організацій та викладачів із реформування бухгалтерського обліку за сприяння міжнародних організацій USAID-IBTC.

Аудиторська фірма МВ ГРУПП  маючи у своєму штаті фахівців з досвідом роботи у державних фіскальних установах чи ревізором у галузевих і центральних конролюючих органах, дає змогу нашим співробітникам бачити і інший бік досліджуваних питань.

У 2002 році співробітники фірми здобули кваліфікацію арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Таким чином, наші послуги помічника арбітражного керуючого стали поєднувати  фах аудитора і ліквідатора.

Наш телефон: +38-044-599-55-75

FAX +38-044-206-10-20

Наша адреса: м. Київ,   проспект Перемоги 67

(метро Нивки концерн Веркон), корпус В,  оф. 207-1 (ліве крило)